Młodzi na maxa- rekolekcje ewangelizacyjne dla Młodych

mlodzi

Młodzi muszą się wyszaleć. Można to zrobić na wiele sposobów – my proponujemy odlot na maxa! Gdzie? W Kutnie – Woźniakowie. Z kim? Z JEZUSEM! Młodość, radość, przyjaźń, wspólnota i przede wszystkim osobiste spotkanie z Chrystusem – to wszystko na rekolekcjach ewangelizacyjnych „Młodzi na maxa”. Dlaczego warto? Bo Jezus naprawdę żyje i w nas działa! Skąd u nas ta pewność? Bo to przeżyliśmy rok temu. W tym roku też tam będziemy, razem z Wami!

Dlatego zapraszamy Ciebie na wybrany termin: od 22 do 25 stycznia oraz od 29 stycznia do 1 lutego (dla województwa mazowieckiego), jak również od 5 do 8 lutego oraz od 12 do 15 lutego (dla województwa łódzkiego).

„Młodzi na maxa” to propozycja duchowego odlotu dla każdego, kto ukończył 15 rok życia. Każdego, kto chce posmakować niezgłębionej pełni, eksplozji radości i entuzjazmu młodości.
Jest to również szansa, aby zaangażować się w dzieło przygotowań do Światowych Dni Młodzieży w naszej diecezji oraz w Krakowie. Zapraszamy również kapłanów i katechetów.

szczegóły na stronie www.sdmlowicz.pl                                                                                                                                                                        Oczekujemy na Was

                                                                                                Młodzi na maxa

FORMULARZ REJESTRACJI

Bookmark the permalink.

Comments are closed.