Dom rekolekcyjny w Surażu

HOT NEWS
Błąd
 • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/odnowaorg/domains/odnowa.org/public_html/images/dom_rek_suraz/
Uwaga
 • JW_SIG_PRG

Dom rekolekcyjny w Surażu

{gallery}dom_rek_suraz{/gallery}

Suraż jest jednym z najstarszych miast Podlasia. Uzyskał prawa miejskie w 1445 roku.

Za pomoc powstańcom Powstania Styczniowego pozbawiono go praw miejskich. Mimo przywrócenia ich w 1923 roku nie odzyskał dawnej świetności. Zachowany ciekawy układ przestrzenny z XV-XVI wieku, grodzisko zwane Górą Królowej Bony, bliskość Narwiańskiego Parku Narodowego gwarantująca kontakt z unikalną na skalę europejską przyrodą zachęcił członków Ruchu do założenia w Surażu PODLASKIEGO CENTRUM DUCHOWOŚCI KATOLICKIEJ.

Obszarem działalności PODLASKIEGO CENTRUM DUCHOWOŚCI KATOLICKIEJ są:

 • spotkania rekolekcyjne,

Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy (REO)

Pojednanie z przeszłością

Rekolekcje "Akceptacja siebie"

Żyć uwielbieniem

Rekolekcje Eucharystyczne

Rekolekcje dla III wieku

Rekolekcje o rozeznawaniu

Rekolekcje "Boże drogi zbawienia"

Ćwiczenia Ignacjańskie indywidualno-grupowe

Akceptacja siebie

W szkole Ducha Świętego

 • spotkania modlitewne dla członków ruchu,
 • działania oświatowe dla młodzieży starszej,
 • działania oświatowe dla osób starszych,
 • działania modernizacyjne – łagodzące konflikty w rodzinach,
 • organizacja wypoczynku dzieci z rodzin ubogich.

Kontakt

Podlaskie Centrum Duchowości Katolickiej

ul. Zakościelna 2

18-105 Suraż

tel. (85)6513222,793933523

www.odnowa.bialystok.pl/dom-rekolekcyjny

Dojazd

Kliknij, żeby zobaczyć mapę

Comments:

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

baner 2014

Wiadomości z Wiara.pl

Najnowsze

 • Doświadczenia drugiej wojny światowej są lekcją w obliczu współczesnych konfliktów m.in. na wschodzie Europy - podkreślali prezydenci Polski i Niemiec, Bronisław Komorowski i Joachim Gauck, podczas poniedziałkowych uroczystości na Westerplatte.

 • Przeciwstawiamy się wszystkim tym, którzy naruszają prawo międzynarodowe i dokonują aneksji cudzego terytorium - mówił w poniedziałek na Westerplatte prezydent Niemiec Joachim Gauck. Przestrzegał przed ustępstwami terytorialnymi, ale i przed eskalacją napięcia międzynarodowego.

 • Minister obrony Ukrainy Wałerij Hełetej oświadczył w poniedziałek, że Rosja "niejednokrotnie" groziła użyciem broni jądrowej wobec jego kraju, jeśli Kijów nie zaprzestanie działań przeciwko prorosyjskim separatystom we wschodnich obwodach kraju.

 • Prawie 15 tysięcy rosyjskich żołnierzy wysłano na Ukrainę w ciągu ostatnich dwóch miesięcy, kilkuset najprawdopodobniej zginęło w czasie walk w tym kraju - podały agencji France Presse organizacje obrony praw człowieka w Rosji.

 • „NIE wszelkim dyskryminacjom! Zarówno ze względu na religię, rasę jak i kulturę. Religie zawsze niosą ze sobą miłość, nigdy nienawiść”. To przesłanie Papież Franciszek wysłał światu spotykając się z zawodnikami, którzy dzisiejszego wieczoru rozegrają na Stadionie Olimpijskim w Rzymie międzyreligijny mecz na rzecz pokoju.

 • B. wiceszef PO Grzegorz Schetyna powiedział w poniedziałek, że nie wyklucza - w razie rezygnacji Donalda Tuska z funkcji przewodniczącego Platformy - startu w ewentualnych wyborach nowego lidera partii. Politycy PO uważają, że mogłyby się one odbyć po wyborach parlamentarnych w 2015 r.

facebook

Vinaora Visitors Counter

2742706
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ostatni tydzień
Ten miesiąc
Ostatni miesiąc
Razem
4262
4883
9145
2709402
4262
119859
2742706

Your IP: 23.20.220.61
Server Time: 2014-09-01 23:22:20
Serwis wykorzystuje cookie do prawidlowego dzialania strony. Dalsze korzystanie oznacza zgode na ich wykorzystanie. Jesli nie wyrazasz zgody zablokuj je w przegladarce lub opusc strone.