Dom rekolekcyjny w Surażu

HOT NEWS
Błąd
 • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/odnowaorg/domains/odnowa.org/public_html/images/dom_rek_suraz/
Uwaga
 • JW_SIG_PRG

Dom rekolekcyjny w Surażu

{gallery}dom_rek_suraz{/gallery}

Suraż jest jednym z najstarszych miast Podlasia. Uzyskał prawa miejskie w 1445 roku.

Za pomoc powstańcom Powstania Styczniowego pozbawiono go praw miejskich. Mimo przywrócenia ich w 1923 roku nie odzyskał dawnej świetności. Zachowany ciekawy układ przestrzenny z XV-XVI wieku, grodzisko zwane Górą Królowej Bony, bliskość Narwiańskiego Parku Narodowego gwarantująca kontakt z unikalną na skalę europejską przyrodą zachęcił członków Ruchu do założenia w Surażu PODLASKIEGO CENTRUM DUCHOWOŚCI KATOLICKIEJ.

Obszarem działalności PODLASKIEGO CENTRUM DUCHOWOŚCI KATOLICKIEJ są:

 • spotkania rekolekcyjne,

Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy (REO)

Pojednanie z przeszłością

Rekolekcje "Akceptacja siebie"

Żyć uwielbieniem

Rekolekcje Eucharystyczne

Rekolekcje dla III wieku

Rekolekcje o rozeznawaniu

Rekolekcje "Boże drogi zbawienia"

Ćwiczenia Ignacjańskie indywidualno-grupowe

Akceptacja siebie

W szkole Ducha Świętego

 • spotkania modlitewne dla członków ruchu,
 • działania oświatowe dla młodzieży starszej,
 • działania oświatowe dla osób starszych,
 • działania modernizacyjne – łagodzące konflikty w rodzinach,
 • organizacja wypoczynku dzieci z rodzin ubogich.

Kontakt

Podlaskie Centrum Duchowości Katolickiej

ul. Zakościelna 2

18-105 Suraż

tel. (85)6513222,793933523

www.odnowa.bialystok.pl/dom-rekolekcyjny

Dojazd

Kliknij, żeby zobaczyć mapę

Comments:

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

baner 2014

Wiadomości z Wiara.pl

Najnowsze

 • Ciężarówki z tzw. rosyjskiego konwoju humanitarnego, które bezprawnie wtargnęły na Ukrainę, wyjeżdżając z tego kraju wywożą maszyny przemysłowe, w tym sprzęt z fabryki Topaz w Doniecku, gdzie powstają systemy radarowe "Kolczuga".

 • Niemiecki eurodeputowany Elmar Brok powiedział w sobotę agencji dpa, że mianowanie duńskiej socjaldemokratki Helle Thorning-Schmidt na przewodniczącą Rady UE mogłoby otworzyć Radosławowi Sikorskiemu drogę do stanowiska szefa unijnej dyplomacji.

 • Agencja ratingowa Fitch obniżyła rating Ukrainy do CCC z B minus, sygnalizując wysokie ryzyko jej niewypłacalności. Wśród 104 państw, których kondycję finansową monitoruje agencja tylko Argentyna, która niewypłacalność ogłosiła w lipcu, wyceniana jest niżej.

 • Kanclerz Niemiec Angela Merkel przybyła w sobotę do Kijowa z symboliczną wizytą w czasie, gdy ukraińskie siły rządowe walczą na wschodzie kraju z prorosyjskimi separatystami - podała agencja AFP.

 • Niemieckie miasto Fulda przyznało emerytowanemu ordynariuszowi diecezji opolskiej abp Alfonsowi Nossolowi Nagrodę Winfrieda. Honorowane są nią osoby, które przyczyniły się do budowania porozumienia pomiędzy narodami. Abp Nossol odbierze nagrodę 5 września.

 • System janosikowego trzeba kompleksowo zreformować - oceniają eksperci, z którymi rozmawiał PAP. Ich zdaniem propozycje rządowe są niewystarczające; wpłaty nadal będą zależeć od dochodów liczonych na głowę mieszkańca uzyskanych dwa lata wstecz.

facebook

Vinaora Visitors Counter

2707588
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ostatni tydzień
Ten miesiąc
Ostatni miesiąc
Razem
1435
3911
24146
2654102
89003
115578
2707588

Your IP: 54.196.194.141
Server Time: 2014-08-23 13:21:34
Serwis wykorzystuje cookie do prawidlowego dzialania strony. Dalsze korzystanie oznacza zgode na ich wykorzystanie. Jesli nie wyrazasz zgody zablokuj je w przegladarce lub opusc strone.